NALEZENCI

Nalezenci

Naši milí zákazníci,

možná si vzpomínáte, že jsme vás před Vánoci oslovili prosbou o příspěvek pro spolek Nalezenci – Šumaváci, který poskytuje pomoc v nouzi opuštěným, zaběhlým či týraným zvířatům v pošumavském regionu.

O co vlastně v akci šlo?

Jak jistě víte, naši věrní zákazníci získávají za nákupy v našich prodejnách body do Zdravotního konta, které mohou následně využít k úhradě ošetření svých mazlíčků v našich ordinacích a salonech. A právě přenecháním těchto bodů ve prospěch svěřenců spolku Nalezenci – Šumaváci jste mohli pomoci financovat jejich ošetření v našich ordinacích.

Ač se jednalo o naši první aktivitu tohoto typu, výzva nezapadla a zákazníci přenechali body v hodnotě 3132,-Kč.

Většina příspěvků byla drobných (ale i za ně patří dík), avšak „hvězdou“ mezi přispěvateli byla jedna z našich klatovských zákaznic, která věnovala více než 700 Korun! Tato štědrá paní si, stejně jako většina dárců, nepřála být v poděkování jmenována – o to více si jejího daru vážíme.

Souhlas s uvedením svého jména v poděkování daly paní Zuzana Navrátilová, Marta Netrvalová, Iveta Panušková, Jaroslava Bauerová, Marie Mašková a Alena Makovičková.

Všem jmenovaným i anonymním dárců patří náš dík!

Dar si za spolek převzala 23.dubna jeho zástupkyně, paní Ivana Jensen.

Za Veterinární centrum si dovoluji vyjádřit náš obdiv k práci, kterou dobrovolníci sdružení ve spolku Nalezenci – Šumaváci odvádějí a popřát jim mnoho úspěchů v úsilí o lepší život pro jejich svěřence.
Věříme , že sbírka nebyla poslední aktivitou, kterou se nám na jejich podporu povedlo uskutečnit.

Nalezenci