Objednejte se online

Objednejte se u nás do psího salonu online

Hills

Banner Royal Canin

Nový rentgen

ZOO - VETERINA

Specializované prodejny krmiv a chovatelských potřeb se PSÍM SALONEM a VETERINÁRNÍ OŠETŘOVNOU provozujeme v Sušici a Klatovech.

Našim klientům zde poskytujeme profesionální péči o jejich zvířecí kamarády ve veterinární ošetřovně, psím salonu a v prodejně krmiv a chovatelských potřeb. Tyto služby zajistí náš tým veterinárních lékařů, veterinárních techniků a odborně vyškolený pracovníků. Všechny naše provozovny jsou on-line propojeny, takže o zvířatech a potřebách našich klientů máme úplnou dokumentaci ve všech ordinacích i psích salonech. Naší pravidelní zákazníci se většinou účastní Věrnostního programu, který jim zajišťuje výrazné slevy jak v prodejnách, tak v psích salonech a i veterinárních ošetřovnách.

Psí salony
PSÍ SALON V SUŠICI V NOVÝCH PROSTORÁCH

Rádi bychom vás pozvali do našeho psího salonu v ulici Americké armády, který jsme otevřeli v nových prostorách  s rozšířením nabídky služeb a provozní doby. Naše střihačky mohou nyní nabídnout i koupání a kompletní úpravu psů a koček.
V salonu je také možné zakoupit špičkové kosmetické produkty a osvědčené nástroje, které vám usnadní péči o srst vašich mazlíčků. Samozřejmostí je rada našich pracovnic, jak nabízené zboží použít, aby výsledek byl co nejlepší.

Ve stejném objektu funguje dopolední služba veterinárního lékaře,  můžete tedy při jedné návštěvě vyřídit i různé preventivní zákroky, očkování, zakoupit prostředky na odčervení, konzultovat s lékařem problémy, týkající se vašeho zvířátka ….

Věříme, že vás potěší nejen rozšíření služeb a provozní doby salonu, ale také příjemné prostředí originálně rekonstruovaného objektu.

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že budete s našimi službami spokojeni a zachováte nám přízeň.

Psí salon 1

Psí salon 2