PODPOŘME SPOLEČNĚ PEJSKY V ÚTULCÍCH

Společnost Hill’s Pet Nutrition a portál Zoo-veterina.cz se spojili pro dobrou věc a v rámci kampaně Adoptuj přítele podporují adopce zvířat z útulků. V letošní kampani podporujeme dva až tři pejsky z každého útulku zapojeného do kampaně. Sdílením jejich příběhu a poutavého videa se snažíme najít jim novou milující rodinu.

V rámci kampaně můžete pomoci umístit do nových rodin pejsky z těchto útulků:

Nalezenci-Šumaváci http://www.nalezenci-sumavaci.estranky.cz/
Black a Neli

Black
Black


Neli
Neli

ACHRA Centrum pro opuštěná zvířata při ZOO Liberec http://archa.zooliberec.cz/cz
Jonáš, Labi a Čárlí

Jonáš
Jonáš


Labi
Labi


Čárlí
Charlie

Liga na ochranu zvířat Olomouc http://www.olomouckyutulek.cz/
Sára a Yogi

Sára
Sára

Yogi
Yogi

JAK MŮŽETE POMOCI

Koupí produktu v rámci akce na portálu Zoo-veterina.cz můžete také pomoci! Za každé zakoupené kilo krmiva daruje firma Hill’s misku krmiva do útulku. Pomáhejte s námi a pomozme změnit život mazlíčkům v útulcích.

HILL’S POMÁHÁ DLOUHODOBĚ

V České republice aktivně podporujeme útulky a adopce zvířat z útulků. V roce 2017 jsme darovali více než 2,2 tun krmiva potřebným pejskům a kočičkám v útulcích napříč republikou. Jsme hrdým partnerem sbírky Modrý puntík Veterinární kliniky Vethope. Prostřednictvím dlouhodobých kampaní pod hlavičkou Hill’s Food, Shelter & Love se snažíme útulky a jejich svěřence zviditelnit a podpořit adopce.

Společnost Hill`s Pet Nutrition aktivně podporuje opuštěné mazlíčky v útulcích po celém světě. Pod hlavičkou Hill`s Food, Shelter & Love jsme celosvětově darovali krmivo v hodnotě více než 28 mil. dolarů, pomohli nalézt nový domov více než 8 000 zvířat a více než 100 000 zvířat je aktuálně krmeno produkty Hill`s v útulcích po celém světě.