VETERINÁRNÍ KLINIKA

Otevírací doby v době karantény:
ZOO-VETERINA Sušice, ul. Americké armády
Otevírací doba v době Karantény
Po – Pá 8:30 – 12:00 12:30 - 16:30
So 8:30 – 11:00
Veterinární ošetřovna a psí salon zavřeno
ZOO-VETERINA Klatovy, nám. Míru
Otevírací doba v době karantény
Po – Pá 8:30 – 12:00 12:30 - 16:30
So 8:30 – 11:00
Veterinární ošetřovna
Po - St 14:00 – 16:30
ČT – Pá 14:30 - 16:30
Psí salon
ZAVŘENO
ZOO-Farma Sušice Nádražní
Otevírací doba v době karantény
Po – Pá 8:30 – 12:00 12:30 - 16:30
So 8:30 – 11:00
Veterinární klinika - Sušice, Hájkova ulice 109 - zůstává


Kliniku založil v roce 2001 MVDr.Jiří Zelený, kde pokračuje ve své dlouholeté a úspěšné veterinární praxi. Objekt kliniky se kompletně zrekonstruoval do nynější podoby v letech 1998-2002 a stále prochází změnami a modernizací, které jsou v současné době nutné k zajištění co nejkvalitnější péče o domácí zvířata.Klinika je vybavena podle současných měřítek na tato zařízení a nechybí zde přístroje jako rentgen, sonograf, ultrazvuk, EKG, biochemický analyzátor na rozbor krve, analyzátor na rozbor moče a další přístroje, které jsou na veterinárních klinikách standardem.

V prostorách čekárny se mohou klienti občerstvit kávou, čajem ale nezapomínáme ani na naše pacienty,
teda pouze když jim to doktor nebo pán dovolí, s nějakým pamlskem.Základní vyšetření se provádí v nově rekonstruované vyšetřovací místnosti, kde se provádí i menší ambulantní zákroky. Operační sál je stále připraven na akutní zákroky a plně vybaven všemi potřebnými přístroji.

V době operace mohou majitelé využít prostory kliniky, kde bude o ně postaráno formou malého občerstvení, nebo mohou svého pacienta zanechat v hospitalizační místnosti do druhého dne, kde bude o něj nejlépe postaráno v nejrizikovějším čase po operaci. Naše klinika má i nadstandardně vybavenou laboratoř s biochemickými analyzátory, jejichž pomocí dokáže lékař během malé chvíle analyzovat krev a tím zjistit nejpravděpodobnější příčinu problému pacienta.

Kromě veterinární péče poskytuje klinika také kosmetickou péči v profesionálně vybaveném psím salonu, kde provádí naše specialistka kromě střihů také koupání, sušení, masky a zábaly dermatózním, ale i zdravým psům.

O pacienty se na klinice stará pět veterinárních lékařů 24 hodin denně a jedna veterinární sestra a administrativní pracovnice. Tento tým poskytuje pacientům každodenní veterinární péči, ale i nadstandardní úkony, které jsou běžné pouze ve veterinárních klinikách větších měst.