Vážení zákazníci, těší nás váš zájem o naše modernizované webové stránky a věříme, že se vám zalíbily. Pokud byste však objevili něco, co by bylo ještě z vašeho hlediska dobré vylepšit, napište nám o tom. Vašeho názoru si vážíme a doufáme, že s vaší pomocí vytvoříme z našich stránek prostor, kam se budete rádi vracet. Předem vám děkujeme.

Veterinární centrum s.r.o.

Přístrojové vybavení

K vyšetření a operacím využíváme nejmodernější technické vybavení

Rentgenový přístroj s přímou digitalizací umožňuje zhotovení kvalitního snímku během několika vteřin. Při pořizování obrazu dochází k menšímu rentgenovému záření a tím snížení jeho negativního vlivu na pacienta i přítomné osoby. Navíc tento sytém umožňuje pořízení potřebného počtu snímků bez zvyšování finanční zátěže pro majitele. Digitální rentgen, kterým je vybavena naše ordinace, je zařízením, jenž vlastní pouze několik veterinárních klinik v České republice.

další vybavení kliniky

» RTG Sedecal digitální – přímá digitalizace
» rychlý biochemický analyzátor Abaxis pro předoperační vyšetření a vyšetření štítné žlázy (T4)
» velký laboratorní analyzátor Ellipse (Inlab) se širokým spektrem vyšetření krve a moči všech druhů zvířat (veškeré základní parametry + profily jaterní, ledvinové + NEFA + imunoglobuliny + ionty acidobazické)
» pH metr
» mikroskop vč. kamery s pořizováním fotografií
» EKG Seiva Veterinary
» přístroj Amdent pro ultrazvukové odstraňování zubního kamene
» sonograf EDAN DUS 60
» tlakoměr Microlife
» otoskop Riester
» glukometr Optium
» váha na psy

Přístrojové vybavení