Věrnostní program

Zákaznická karta – pro věrné zákazníky

 Zákazník, který u nás uskutečnil jednorázový nákup nad 500 Kč, může získat naši Kartu věrného zákazníka.
O zařazení do našeho VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU je možno zažádat dvěma způsoby: Objednáváte-li zboží prostřednictvím našeho e-shopu, přijde Vám po úspěšném dokončení objednávky mailem nabídka k registraci do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU. Jestliže na základě této nabídky pošlete žádost, zaregistrujeme Vás do programu, nastavíme slevu 3% a pošleme Zákaznickou kartu.
Jste-li zákazníkem některé z našich kamenných prodejen, vyplňte správně a čitelně formulář, který je v prodejnách stále k dispozici a odevzdejte jej obsluze prodejny. Kartičku Věrného zákazníka obdržíte hned, anebo nejpozději při další návštěvě prodejny. Zároveň Vám bude aktivována sleva 3% na další nákup.

Výhody zákaznické karty

1. slevy na nákup zboží

Nově zaregistrovaný zákazník získává jako dárek od nás slevu ve výši 3% na celé kalendářní čtvrtletí, ve kterém registraci provedl. (Zákazníkovi e-shopu bude tato sleva nastavena ihned po uhrazení objednávky, při níž byla registrace provedena). Pro následující čtvrtletí bude sleva vypočtena podle výše nákupů zboží, uskutečněných na našem e-shopu a kamenných prodejnách ZOO-VETERINA a ZOO-FARMA za uplynulé kalendářní čtvrtletí (do této částky se nezahrnují manipulační poplatky – dopravné, doběrečné).

Tabulka pro výpočet slev
1,- až 999,- Kč .... sleva 2% 2000,- až 2999,- Kč .... sleva 5%
1000,- až 1499,- Kč .... sleva 3% 3000,- až 4999,- Kč .... sleva 6%
1500 až 1999,- Kč .... sleva 4% Slevy se počítají z částek bez DPH.

Zákazníci, jejichž čtvrtletní nákupy opakovaně přesáhnou částku 5000 Kč, mohou získat i vyšší individuální slevy.

2. zdravotní konto

Podle nákupů, uskutečněných za posledních 12 měsíců, se připisují body na Zdravotní konto. Body na Zdravotním kontě se denně přepočítávají a jeho výši (slevu v korunách, kterou lze uplatnit v našich veterinárních ošetřovnách a psích salonech) zákazník zjistí na účtenkách z prodejen nebo na našem webu v sekci Registrovaný uživatel.

Postup čerpání bodů zdravotního konta:
Na žádost zákazníka vystaví obsluha prodejny slevový kupón s vyčíslenou slevou, kterou může zákazník čerpat ve všech našich veterinárních ošetřovnách a psích salonech. Platnost kupónu je 30 dnů. O vystavení kupónu může zákazník e-shopu požádat e-mailem (eshop@zoo-veterina.cz), kupón mu pak bude zaslán v elektronické podobě.

3. Bonus 5+1 úprava zdarma pro pravidelné návštěvníky psích salonůPodmínky: Klient nechává pejska v našem psím salonu upravit alespoň 6 x během 12 měsíců. Bonusový systém je vázán na jedno zvíře (našim cílem je podpořit chovatele, kteří svému pejskovi dopřávají pravidelnou kvalitní péči). Kompletní úprava zdarma při šesté návštěvě je pouze v případě, že i všechny předchozí objednávky byly na kompletní úpravu. Jsou-li některé předchozí objednávky pouze na stříhání, nebo pouze na koupání, je při šesté objednávce zdarma pouze stříhání. Klient, který nedodržel sjednaný termín bez omluvy (telefonické, min. 24 hod. před termínem) ztrácí nárok na šestou úpravu zdarma a objednávky se začínají počítat znovu.

4. další výhody majitelů zákaznických karet

» možnost využívání akcí naší veterinární kliniky, ošetřoven a psích salonů
» on-line přístup k informacím o svých slevách a výši Zdravotního konta, historie objednávek, rychlé opakované objednávky
» snadné on-line objednání do veterinární kliniky, ordinace či psího salonu
» možnost využití bonus programů (x+1 výrobek zdarma) a individuálních finančních zvýhodnění (slevové kupóny) dle podmínek našich dodavatelů
» dodání zboží nad 800 Kč ZDARMA