Vážení zákazníci, technická závada způsobila potíže s expedicí e-shopových objednávek. Tato situace může znamenat zdržení ve vyřízení Vaší objednávky o 1-2 pracovní dny. Velice se omlouváme a předem děkujeme za pochopení.

Věrnostní program

Zákaznická karta – pro věrné zákazníky

Zákazník, který u nás uskutečnil jednorázový nákup nad 500 Kč, může získat naši Kartu věrného zákazníka. Podmínkou pro vydání karty je správné a čitelné vyplnění formuláře, který naleznete v každé prodejně ZOO-Veteriny anebo on-line registrace na našem webu. Kartu vyhotovíme do 24 hodin a bude připravena k předání na prodejně, kde zákazník odevzdal formulář, nebo bude zaslána se zásilkou zboží objednaného prostřednictvím e-shopu.

Výhody zákaznické karty

1. slevy na nákup zboží

Nově zaregistrovaný zákazník získává jako dárek od nás slevu ve výši 3% na celé kalendářní čtvrtletí, ve kterém registraci provedl. (Zákazníkovi e-shopu bude tato sleva nastavena ihned po uhrazení objednávky, při níž byla registrace provedena). Pro následující čtvrtletí bude sleva vypočtena podle výše nákupů zboží, uskutečněných na našem e-shopu a kamenných prodejnách ZOO-VETERINA a ZOO-FARMA za uplynulé kalendářní čtvrtletí (do této částky se nezahrnují manipulační poplatky – dopravné, doběrečné).

Tabulka pro výpočet slev
1,- až 999,- Kč .... sleva 2% 2000,- až 2999,- Kč .... sleva 5%
1000,- až 1499,- Kč .... sleva 3% 3000,- až 4999,- Kč .... sleva 6%
1500 až 1999,- Kč .... sleva 4% Slevy se počítají z částek bez DPH.

Zákazníci, jejichž čtvrtletní nákupy opakovaně přesáhnou částku 5000 Kč, mohou získat i vyšší individuální slevy.

2. zdravotní konto

Podle nákupů, uskutečněných za posledních 12 měsíců, se připisují body na Zdravotní konto. Body na Zdravotním kontě se denně přepočítávají a jeho výši (slevu v korunách, kterou lze uplatnit v našich veterinárních ošetřovnách a psích salonech) zákazník zjistí na účtenkách z prodejen nebo na našem webu v sekci Registrovaný uživatel.

Postup čerpání bodů zdravotního konta:
Na žádost zákazníka vystaví obsluha prodejny slevový kupón s vyčíslenou slevou, kterou může zákazník čerpat ve všech našich veterinárních ošetřovnách a psích salonech. Platnost kupónu je 30 dnů. O vystavení kupónu může zákazník e-shopu požádat e-mailem (e-shop@zoo-veterina.cz), kupón mu pak bude zaslán v elektronické podobě.

3. další výhody majitelů zákaznických karet

» možnost využívání akcí naší veterinární kliniky, ošetřoven a psích salonů
» on-line přístup k informacím o svých slevách a výši Zdravotního konta
» snadné on-line objednání do veterinární kliniky, ordinace či psího salonu
» možnost využití bonus programů (x+1 výrobek zdarma) a individuálních finančních zvýhodnění (slevové kupóny) dle podmínek našich dodavatelů
» dodání zboží nad 800 Kč ZDARMA