Vážení zákazníci, těší nás váš zájem o naše modernizované webové stránky a věříme, že se vám zalíbily. Pokud byste však objevili něco, co by bylo ještě z vašeho hlediska dobré vylepšit, napište nám o tom. Vašeho názoru si vážíme a doufáme, že s vaší pomocí vytvoříme z našich stránek prostor, kam se budete rádi vracet. Předem vám děkujeme.

Veterinární centrum s.r.o.

Redukční program na míru

Obezita je problém, který se už dávno netýká jen lidí. Ale zatímco lidé si svou nadváhu a s ní spojená zdravotní rizika uvědomují a snaží se ji řešit, k problémům svých zvířecích společníků jsou často slepí. Z nevědomosti, z pohodlnosti, z lhostejnosti, ale nejčastěji je to projevem nesprávného pojetí lásky ke svému zvířátku – vždyť je tak těžké mu odepřít pamlsek, o který loudí… jenže takový majitel nechtěně každým pamlskem svému mazlíčkovi vlastně ubližuje!

Majitelé zvířat často nejsou schopni posoudit zdravou hmotnost svých svěřenců a obvykle si také neuvědomují vážné dopady obezity na jejich zdraví, kvalitu a dokonce i na délku jejich života. Na upozornění o tomto problému jejich mazlíčka často reagují rozhořčeně a zásadně jej popírají. Jestliže si ale připustí, že příčinou zdravotních problémů, a často i velmi závažných, s nimiž navštěvují veterinární ordinace, je obezita, mohou svému zvířátku ve spolupráci s veterinářem změnit život k lepšímu….

A jak vám v tom můžeme pomoci?

Veterinář objektivně posoudí hmotnost a kondici vašeho zvířátka a sestaví mu individuální redukční program:

» Zváží je, a porovná výsledek se standardem pro dané plemeno. Protože je ale každý jedinec trochu jiný, ke stanovení množství tělesného tuku, což je pro sestavení plánu hubnutí zásadní ukazatel, slouží tabulka s obrázky a popisem, jak zvíře vypadá při různém množství tuku v těle – takzvaném indexu tělesného tuku.
» Tyto údaje vloží do tabulky, která mu vypočte, jaká je ideální hmotnost daného jedince.
» S přihlédnutím ke zdravotnímu stavu a pohybové aktivitě zvířátka stanoví krmnou dávku, která zaručí postupný zdravý úbytek hmotnosti.
» Vytvoří graf, který znázorní postupný úbytek hmotnosti.
» Při kontrolní návštěvě v ordinaci zvířátko převáží, a porovná aktuální hmotnost s údaji v grafu. Pokud se průběh redukce hmotnosti odchyluje od očekávaného, posoudí společně s majitelem, co by mohlo být příčinou a případně upraví krmnou dávku.

Po dosažení cílové hmotnosti poradí, jak dále zvířátko krmit, aby si udrželo zdravou hmotnost.

Celý program je vypracován ve spolupráci s firmou Hill`s, a jen používání jejich krmiv je zárukou, že bude fungovat.

Krmiva Hill`s jdou nad rámec tradičních krmiv určených k regulaci hmotnosti, jejichž cílem je snížit kalorický přísun a zároveň docílit pocitu sytosti.
Diety Hill`s dokážou nastartovat metabolismus zvířat – pomocí účinných přírodních látek zvýší metabolickou aktivitu buněk a tak je donutí spalovat tuk. Nutriční vyváženost krmiva, obsah složek, napomáhajících zmírnit zdravotní obtíže léčených jedinců, a chutnost krmiva jsou samozřejmostí.

Dietu, kterou vám veterinář pro vašeho miláčka doporučí, můžete kromě ordinace zakoupit také prostřednictvím našeho e-shopu. Naše ceny za tato krmiva jsou mezi nejnižšími na internetu a navíc vám při opakovaných nákupech v rámci věrnostního programu Pet Slimmer dáme slevu 25%.
Dalším benefitem krmiv Hill`s je Garance 100%ní spokojenosti – pokud náhodou krmivo vašemu zvířátku nechutná, můžete jej vrátit a budou vám vráceny peníze.

V případě zájmu o sestavení redukčního programu na míru se objednávejte do našich ordinací zde.