Veterinární masti

Výroba veterinárních léčivých přípravků

Naše masti jsou vyráběny podle vlastních receptur, dlouhodobě úspěšně používaných ve veterinární praxi. Obsahují složky, které podporují prokrvení léčebné oblasti a tím urychlují hojivé procesy a zmírňují bolest. Účinkují na bolest svalů, kloubů a šlach a napomáhají hojení zánětlivých onemocnění kůže a podkoží. Neobsahují léčiva, jsou tedy bez ochranných lhůt. 
Distribuujeme výrobky v České republice a na Slovensku přes veterinární distributory a lékaře. Výrobky můžete samozřejmě objednávat i u nás. Podrobnosti o jednotlivých výrobcích níže.

Mastivet + Mastivet Forte

MastivetPřípravky zvyšují prokrvení pokožky a tím podporují ve tkáních procesy vedoucí k rychlejšímu vstřebání patologických změn. Vyvolávají pocit tepla, což vede k utlumení pocitu bolesti. Používají se při akutních i chronických zánětech mléčné žlázy, otocích, abscesech, nekrózách kůže, zhmožděninách, odřeninách, na otlaky od postrojů a při zánětech kloubů a šlach. Přípravky se vyrábí ve dvou různých variantách (Mastivet, Mastivet Forte) a jsou bez ochranných lhůt. Pro objednání výrobku na našem e-shopu, klikněte zde.

Příbalový leták výrobku Mastivet ve formátu pdf k nahlédnutí zde.
Příbalový leták výrobku Mastivet Forte ve formátu pdf k nahlédnutí zde.

Ichtivet

IchtivetIchtamolová mast napomáhá při lokálním ošetření hnisavých infekčních onemocnění kůže. Přípravek se doporučuje používat při onemocnění růží, červenkou, při abscesech, při zánětu žil, akutním hnisavém onemocnění podkožní tkáně, zánětlivém onemocnění mazových žláz a chlupových folikulů. Dále se také může použít na proleženiny i na omrzliny. Přípravek se vyrábí v koncentracích 10% a 20%. Je bez ochranných lhůt. Pro objednání zboží na našem e-shopu, klikněte zde.

Příbalový leták výrobku Ichtivet 10% ve formátu pdf k nahlédnutí zde.
Příbalový leták výrobku Ichtivet 20% ve formátu pdf k nahlédnutí zde.

Kafrvet

KafrvetKafrová mast způsobuje prokrvení, dráždění kůže a tím snižuje vnímání bolesti. Má rozvněž mírně antiseptické a anestetické vlastnosti. Napomáhá při ošetření akutních zánětů mléčné žlázy u skotu, klisen a prasnic, používá se při edémech vemene, nekrózách kůže, zhmožděninách, odřeninách a otlacích od postrojů a při zánětech kloubů a šlach. Obecně se používá jako derivans. Připravek se vyrábí v koncentracích 10% a 20% a je bez ochranných lhůt. Pro objednání zboží na našem e-shopu klikněnte zde.

Příbalový leták výrobku Kafrvet 10% ve formátu pdf k nahlédnutí zde.
Příbalový leták výrobku Kafrvet 20% ve formátu pdf k nahlédnutí zde.

Zincivet

ZincivetZinková mast napomáhá při virových a mikrobiálních kožních onemocněních a napomáhá ke zlepšení hojivých procesů na kůži a tvorbě nové tkáně. Působí protizánětlivě, protisvědivě, chladivě a asepticky. Přípravek se vyrábí v koncentraci 30% a je bez ochranných lhůt. Pro objednání zboží na našem e-shopu klikněnte zde.

Příbalový leták výrobku ve formátu pdf k nahlédnutí zde.

Vazelivet Z

Vazelivet ZPřípravek slouží k promašťování vysušené kůže. Pro objednání zboží na našem e-shopu klikněnte zde.

Příbalový leták výrobku ve formátu pdf k nahlédnutí zde.

Vazelivet B

Vazelivet BPřípravek slouží k promašťování vysušené kůže. Pro objednání zboží na našem e-shopu klikněnte zde.

Příbalový leták výrobku ve formátu pdf k nahlédnutí zde.

Kremorvet

KremorvetKrém napomáhá při hojení drobných poškození kůže a při předcházení otoků po bodnutí hmyzem, kde se současně uplatňuje jeho protisvědivý účinek. Přípravek lze používat jako podpůrný prostředek též při zánětech kůže, při ozáření a popáleninách, na omrzliny, jako ochranu před vznikem opruzenin a proleženin, při lehkých zhmožděninách měkkých tkání. Pro objednání zboží na našem e-shopu klikněnte zde.

Příbalový leták výrobku ve formátu pdf k nahlédnutí zde.

&button;více veterinárních mastí