DLOUHODOBÉ AKCE

Akce Nutrican

Logo NutriCan Věrnostní program
NutriCan 5 + 1 zdarma:

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro vás dlouhodobý Věrnostní program NutriCan 5 + 1 zdarma. Akce se vztahuje na sortiment granulovaných krmiv značky NutriCan (2 kg, 3 kg, 10 kg i 15 kg balení) a lze ji využít při nákupu krmiv značky NutriCan v kamenné prodejně chovatelských potřeb či u veterinárního lékaře.

Účast v tomto programu je podmíněna registrací „Zákaznické karty“. Při nákupu krmiva NutriCan prodejce vyplní se zákazníkem „Zákaznickou kartu“. „Zákaznická karta“ zůstává po celou dobu u prodejce. Karta je tedy nepřenosná, produkty musí být zakoupeny u jednoho vybraného prodejce. Balení stejné velikosti se zákazníkovi načítají na jeho zákaznické konto. Po načtení pěti kusů balení stejné váhové kategorie si zákazník vyzvedne 6. balení zdarma na prodejně. Bonusové balení vydá prodejce zákazníkovi po dohodě buď současně s pátým zakoupeným balením nebo při příští návštěvě prodejce. Prodejna následně uplatní bonusové zdarma balení u Vás.

Vyplněnou kartičku prosím prodejna označí adresou a telefonickým kontaktem pro případnou kontrolu prodejů. Po naskenování a odeslání „Zákaznické karty“ na mail: michaela.sulova@nutreco.com Vám bude balení zdarma kompenzováno ze strany TrouwNutrition Biofaktory s.r.o v nejbližším možném závozu.Akce není časově omezena. O případném ukončení akce Vás budeme informovat v předstihu 30-ti dnů.

Věrnostní karta NUTRI CAN 5+1 zdarma

Purina Gourmet  Program Gourmet club:

Zákazník při zakoupení jednoporcového krmiva Gourmet 85g obdrží hrací kartu. Za každý jeden zakoupený kus Gourmet 85g získává jeden bod ve formě samolepky, kterou si nalepí do hrací karty. Nastřádané body pak může směnit za různé dárky. Přesné znění pravidel programu a nabídka možných dárků jsou uvedeny na www.purina-gourmet.cz

Purina Proplan Program ProPlan Partner:

Zákazník si na autorizovaném prodejním místě (APM) při nákupu produktu ProPlan vyzvedne formulář, který vyplní a odevzdá. Distributor zákazníkovi na základě formuláře založí bodové konto a vystaví identifikační kartu, kterou si zákazník vyzvedne na APM. Tuto kartičku pak předkládá při každém nákupu a na konto se mu podle výše nákupu připisují body, které pak může směnit za dárky, uvedené v katalogu dárků, který obdrží společně s identifikační kartou. Přesné znění podmínek programu a další informace jsou uvedeny na www.proplan.cz kde je katalog dárků uveřejněn také.

Banner Royal Canin Podmínky účasti ve Věrnostním programu Royal Canin 5+1:

Věrnostní program se vztahuje pouze na krmiva zančky Royal Canin pro psy z produktových řad Size Health Nutrition a Breed Health Nutrition o velikosti balení 12kg až 15kg nebo na 10kg balení pro kočky Feline Health Nutrition, Feline Care Nutrition a Feline Breed Nutrition.

Při nákupu 5 ks balení těchto velikostí z uvedených produktových řad (velikost balení i produktové řady je možno kombinovat) získá zákazník 1 ks balení zařazeného v tomto programu dle svého výběru zdarma. K účasti na "Věrnostním programu" získá zákazník od obchodníka "Věrnostní kartu Royal Canin", do které bude zapisován každý nákup balení zařazených do věrnostního programu v rozsahu datum nákupu, produkt a velikost balení. Zákazník se zaregistruje na internetových stránkách vernostniprogram.royalcanin.cz a aktivuje tak svůj věrnostní program. Zákazníkovi bude zasláno potvrzení o registraci a registrační kód, který vypíše na svou "Věrnostní kartu Royal Canin". Karta platí pouze pro nákup ve stejné prodejně, nelze kombinovat nákupy uskutečněné u různých prodejců, vyjímkou jsou obchodní řetězce. Zákazník je povinen uschovat doklady o koupi jednotlivých balení (tj. účtenku nebo daňový doklad).

Po uskutečnění koupě 5 kusů balení vznikne zákazníkovi nárok na 1 kus balení zdarma za předpokladu, že obchodníkovi pedloží a odevzdá "věrnostní karut Royal Canin" s vyplněným registračním kódem a doklady o koupi 5 kusů balení krmiv Royal Canin zařazených do věrnostního programu.

Získaný bonus ve formě 1 kusu balení zdarma pak vydá obchodník zákazníkovi. Na bonusové balení se nevztahuje žádná další promoční akce.

Platnost "Věrnostní karty Royal Canin" je omezena na dobu 1 roku od data nákupu prvního balení zařazeného do věrnostního programu  zákazníkem (datum nákupu bude vyznačeno na "Věrnostní kartě Royal Canin"). Trvání věrnostního programu není časově omezeno, společnost Royal Canin Czech & Slovak Republics s.r.o. si však vyhrazuje právo věrnostní program kdykoliv zrušit či pozměnit jeho podmínky.

Věrnostní program 5+1 není k dispozici ani při nákupu na internetu ani ve velkoobchodě.

Logo Annamaet O Annamaet

Když se spojí vášeň a nadšení s odbornými znalostmi a zkušenostmi z praxe.
Rob Downey, zakladatel a majitel společnosti Annamaet Petfoods, Inc., se před lety - z důvodu nedostatečné nabídky kvalitních krmiv pro své psy - pustil do vývoje krmiv, která by splňovala všechny jeho požadavky na kvalitní výživu psů. Jeho odborné znalosti z oblasti výživy, které získal mimo jiné studiem oboru Výživa zvířat na Pensylvánské univerzitě, a praktické zkušenosti z celoživotního soužití a práce se psy, ho dovedly až ke vzniku krmiv Annamaet. Od roku 1986, kdy založil rodinnou firmu Annamaet Petfoods, už mělo možnost doslova na vlastní kůži posoudit kvalitu těchto krmiv mnoho generací psů i koček na americkém kontinentu.

Krmiva Annamaet jsou holistická a pouze přirozeně konzervovaná. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmiva Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Každá vyrobená várka je neustále analyzována v nezávislých laboratořích, aby bylo zaručeno, že jsou stále dodržovány přísné kvalitativní normy pro krmiva Annamaet. A protože základem kvalitního krmiva jsou použité suroviny, je Annamaet vyráběn pouze ze složek té nejvyšší kvality. Živočišné suroviny pocházejí z volně chovaných zvířat, v chovech drůbeže nejsou používána antibiotika ani hormony, maso savců je z volně pasené zvěře a rybí suroviny pocházejí z volně žijících ryb. Díky tomu patří krmivo Annamaet k nejlépe hodnoceným suchým krmivům v USA, kde se bez jakékoliv marketingové podpory stalo exkluzivním zbožím.

Jsme přesvědčeni, že krmiva Annamaet představují absolutní špičku v granulovaných krmivech, a tak stejně jako Rob Downey krmí každé ráno svých 14 psů jedině krmivem Annamaet, krmíme jím i my naše psy i kočky. Vzhledem ke svému složení je pro nás Annamaet návratem k poctivému, přirozenému a pestrému krmení, tedy jakýmsi návratem ke kořenům bez přemíry syntetiky současného světa.

Nás již Annamaet přesvědčil o svých vynikajících vlastnostech, nyní máte možnost vyzkoušet tato krmiva i vy. A názor si už jistě vy i vaši psi a kočky uděláte sami.

Více informací o jednotlivých produktech s možností objednání na našem e-shopu. Zboží můžete rozvněž zakoupit v našich kamenných prodejnách v Sušici a v Klatovech.