právě se nacházíte: Krmivo pro psy next Veterinární diety next Canine K/D + Mobility 12kg

HILL'S Canine K/D + Mobility 12kg

Krmivo pro psy


Veterinární diety


HILL'S


Krmivo Prescription Diet™ k/d™+Mobility Canine je klinicky ověřená výživa, která zvyšuje pohyblivost a kvalitu života psů s potížemi ledvin.


1755,- Kč   vč. DPH

novinka v našem sortimentu toto zboží Vám dopravíme ZDARMA

stav skladu

Popis produktu Krmivo Prescription Diet™ k/d™+Mobility Canine je klinicky ověřená výživa, která zvyšuje pohyblivost a kvalitu života psů s potížemi ledvin.
:
Kontrolované množství fosforu a nízké množství sodíku pro podporu správné funkce srdce a ledvin. Již za 21 dní pomáhá Vašemu psovi lépe běhat, šplhat a skákat. Podporuje vitálnost a bdělost starších psů. S vylepšeným profilem aminokyselin pro podporu přirozené schopnosti psů vytvářet si denně svalovou hmotu. Výborná chuť, kterou si Váš pes zamiluje. Vysoce kvalitní bílkoviny a pečlivě vybrané ingredience.
Originál: pivovarská rýže, kukuřice, lněné semínko, živočišný tuk, sušená řepná dužina, proteinový hydrolyzát, sušená celá vejce, hrachová bílkovina, rybí tuk, sójový olej, minerální látky, L-karnitin, vitamíny, hydrolyzát chrupavky (zdroj chondroitin sulfátu), stopové prvky, hydrolyzát ze skořápek korýšů (zdroj glukosaminu) a beta-karoten. S přirozenými antioxidanty (směs tokoferolů).

Jak upravit krmné dávky, aby byla udržena optimální tělesná hmotnost.
DENNÍ DÁVKOVÁNÍ
Uvedené dávkování je pouze orientační, protože potřeby psů se liší. 1,2 Množství krmiva upravte tak, aby si pes udržel optimální tělesnou hmotnost. 
Pokud krmivo podáváte poprvé, míchejte po dobu sedmi dní stále větší množství nového krmiva se stále menším množstvím předchozího krmiva.        
Tělesná hmotnost kgGranule gramy
2.5 45 - 65
5 80 - 110
10 135 - 185
20 225 - 310
30 305 - 420
40 380 - 520
50 445 - 620
60 + 10 na kg
Upřesněte detaily zboží
Přihlášený uživatel

Přihlásit se
  • Váš nákupní košík je prázdný.
Doprava ZDARMA od 800 Kč a do 50kg Veterinář radí Veterinární klinika ZOO Veterina