právě se nacházíte: Krmivo pro kočky next Konzervy a kapsičky pro kočky next Kitten kaps.CH+Fish -Multipack 12 x 85 g

HILL'S Kitten kaps.CH+Fish -Multipack 12 x 85 g

Krmivo pro kočky


Konzervy a kapsičky pro kočky


HILL'S


Správně vyvážené krmivo pro posílení imunity a zdravé zažívání. Klinicky ověřený obsah antioxidantů a DHA z rybího tuku.


263,- Kč   vč. DPH

stav skladu

Popis produktu Jak produkt pomáhá: Koťata potřebují optimální množství různých živin pro zdravý vývoj. Tyto živiny musí být přesně vyvážené, protože příliš mnoho může být stejně škodlivé jako příliš málo. Je také důležité použít vysoce kvalitní suroviny, protože trávicí trakt koťat je velmi citlivý. Hill's™ Science Plan™ poskytuje správně vyvážené krmivo, které pokrývá individuální potřeby kotěte, aniž by se tím kotě dostalo do přebytku nebo nedostatku některých živin. 

Klíčové výhody
Klinicky ověřené antioxidanty pro zdravý imunitní systém Vysoce kvalitní ingredience pro šetrné a zdravé trávení Omega-3 mastná kyselina DHA pro optimální vývoj mozku, vyšší ostražitost a rychlejší reakce   100% Záruka Jsme si jisti, že Vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill's Science Plan chutnat. Jsme si natolik jistí, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*
      * 100% záruka spokojenosti - pokud nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, vraťte nespotřebované množství krmiva (min.70% obsahu v originálním balení) v místě zakoupení a dostanete plnou cenu zpět nebo Vám krmivo vyměníme za jiné.   S mořskou rybou: kuře, vepřové, hrachová bílkovina, mořská ryba (4 %), minerální látky, celá sušená vejce, kukuřičný škrob, celulóza, sušený vepřový protein, cukry, slunečnicový olej, rybí tuk, vitamíny, taurin, stopové prvky a beta-karoten. Barveno přírodním karamelem.         
Upřesněte detaily zboží
Přihlášený uživatel

Přihlásit se
  • Váš nákupní košík je prázdný.
Doprava ZDARMA od 800 Kč a do 50kg Veterinář radí Veterinární klinika ZOO Veterina