Služby psích salonů

Nabízíme služby

Stříhání, trimování
V našich salonech Vám můžeme nabídnout základní úpravy většiny plemen psů. Ve všech salonech Vám naše střihačky pejska ostříhají nebo vytrimují a poskytnou radu, jak se o pejska starat, aby jeho srst byla co nejhezčí. Střihačky při úpravě srsti vycházejí ze standardů jednotlivých plemen, ale střih přizpůsobí i přání chovatele.

Koupání
V salonu v Sušici – Hájkova ulice a v Klatovech je navíc možnost nechat pejska i vykoupat. Při koupání používáme špičkovou veterinární kosmetiku firmy Iv San Bernard. V případě Vašeho zájmu Vám naše zaměstnankyně doporučí a odprodá kosmetické produkty, kterými pak můžete svého mazlíčka zušlechťovat i doma.

Drobné zákroky
V případě potřeby pejskovi po ostříhání zkrátíme drápky, vyčistíme ouška či vymačkáme anální žlázky.

A něco navíc
Výhodou našich salonů je i to, že jsou spojeny s veterinárními ošetřovnami a je proto možné zajistit v průběhu úpravy i přítomnost veterinárního lékaře, což jistě ocení především majitelé starých psů se zdravotními potížemi. Další výhodou spojení s ošetřovnou je i to, že si můžete zakoupit různé antiparazitární přípravky či vitamínové a minerální doplňky pro svého mazlíčka, požádat lékaře o vakcinaci, vyšetření či jiný ambulantní zákrok.

Slevy a bonusy
Jsou určeny pouze pro účastníky našeho Věrnostního programu (držitele Zákaznické karty)
1. Při návštěvě salonu můžete využít body (sleva v Kč) ze Zdravotního konta, které se plní podle nákupů. Body zjistíte v části registrovaný uživatel.
2. Bonus 5+1 zdarma pro pravidelné návštěvníky.
Podmínky: Klient nechává pejska v našem psím salonu upravit alespoň 6 x během 12 měsíců. Bonusový systém je vázán na jedno zvíře (našim cílem je podpořit chovatele, kteří svému pejskovi dopřávají pravidelnou kvalitní péči). Kompletní úprava zdarma při šesté návštěvě je pouze v případě, že i všechny předchozí objednávky byly na kompletní úpravu. Jsou-li některé předchozí objednávky pouze na stříhání, nebo pouze na koupání, je při šesté objednávce zdarma pouze stříhání. Klient, který nedodržel sjednaný termín bez omluvy (telefonické, min. 24 hod. před termínem) ztrácí nárok na šestou úpravu zdarma a objednávky se začínají počítat znovu.

hgjhghjgjhgjhfkasjdfkljasdfkjsaůkldfjaůskldfjaskdfjaůlskdfj   kjsdfklasjd j ksjdfůkl ajkdjf kjfdskafjsdkl fjk fjksd jskdjf dfj sfdjksadklfjskldtjklj skj skdj tkjaskdj ksjd j kfjsdktjkla dfj dsktj kjd kdsf jskdtj ksjdt skdjt kjsdůkltjasodtj sadktj sdtjk

KONTAKTY:

Sušice – VETERINÁRNÍ KLINIKA
Hájkova ulice 109
tel.: 376 524 332, 724 082 407
e-mail: vhola@zoo-veterina.cz

Sušice – ZOO-VETERINA
Americké armády 76
tel.: 376 522 435
e-mail: susice@zoo-veterina.cz

Klatovy – ZOO-VETERINA
náměstí Míru
tel.: 376 310 140
e-mail: klatovy@zoo-veterina.cz

Do všech našich psích salonů se můžete objednat ON-LINE.