NABÍDKA KRMNÝCH SMĚSÍ ŘADY Green Vet


Nově jsme pro Vás připravili řadu krmných směsí pro drobná hospodářská zvířata. Krmné směsi jsou na přírodní bázi. Použité antikokcidikum je čistě přírodního původu, proto je tato řada krmiv bez ochranné lhůty. Nabízíme Gren Vet pro králíky-granule, Green Vet pro nosnice-sypké a dále Green Vet směsi pro kuřata, kuřata brojlerů, kachňata, kachny a brojlery. Produkty si můžete zakoupit i přes náš e-shop.

Greenvet pro králíky obal


Green Vet pro králíky - granule
Kompletní krmná směs pro výkrm králíků s přírodním antikokcidikem  (preparát Adicox). 
Obsahuje směs rostlinných extraktů, které mají pozitivní vliv na gastrointestinální trakt při problémech  s kokcidiózou.
NOVINKA v krmivech:
bez ochranných lhůt

Pro objednání výrobku na našem e-shopu, klikněte zde.


Informace k produktu zde

Greenvet pro králíky
Green Vet pro nosnice - sypká
Kompletní krmná směs určená pro výživu nosnic. Receptura obsahuje minerální látky pro pevné skořápky a vyšší podíl kukuřice pro vybarvenost žloutků.Hrubá struktura šrotování a vápencový grit jsou důležité pro dobrý příjem krmiva a činnost trávícího traktu nosnic.Informace k produktu zde

Greenvet pro nosnice


Green Vet pro kuřata - sypká
 Jedná se o kompletní krmivo pro kuřice od vylíhnutí do 16.týdne stáří. Krmivo svým složením zajišťuje kompletní výživu kuřat. Krmná směs obsahuje přírodní antikokcidikum. 

Informace k produktu zde


Green Vet pro kachňata - sypká
Toto krmivo je určeno pro kachňata od vylíhnutí do 14.dne stáří. Také toto krmivo obsahuje přírodní antikokcidikum. Po té se přechází na GreenVet pro kachny. Krmí se v neomezeném množství během celého dne. Vždy zajistěte přísun pitné vody, nejlépe z napaječek, kde voda vydrží déle čistá.

Informace k produktu zdeGreenVet pro kuřata brojlerů
Kompletní krmivo pro kuřata brojlerů do 14.dne stáří. Krmivo podporuje vysokou zmasilost kuřat a zaručí vynikající chuť masa. Obsahuje přírodní kokcidiostatikum.

Informace k produktu zde


Green Vet pro kachny - sypká
Kompletní krmivo pro kachny od 15.dne stáří do porážky. Směs zaručí rychlý výkrm. Zkrmuje se v neomezeném množství. Je nutno zajistit přísun pitné vody.

Informace k produktu zdeGreen Vet pro brojlery - sypká
Kompletní krmivo pro brojlery od 15.dne stáří do porážky. Směs dodá brojlerům dostatek energie pro rychlý a správný vývoj. Zkrmuje se v neomezeném množství. Je nutno zajistit přísun pitné vody.

Informace k produktu zde

Přihlášený uživatel

Přihlásit se
Nakupujte v našem eshopu Veterinární klinika ZOO Veterina Apartmány u Vavřince v Sušici