právě se nacházíte: Krmivo pro kočky next Granule pro kočky next Feline Adult Oral care 7 kg

HILL'S Feline Adult Oral care 7 kg

Krmivo pro kočky


Granule pro kočky


HILL'S


HILL'S SCIENCE PLAN Oral Care granule pro kočky poskytují klinicky prokázanou technologii redukující zubní plak a zubní kámen.


1293,- Kč   vč. DPH

toto zboží Vám dopravíme ZDARMA

stav skladu

Popis produktu HILL'S SCIENCE PLAN Oral Care granule pro kočky poskytují klinicky prokázanou technologii redukující zubní plak a zubní kámen.
Klinicky prokázaná technologie redukující zubní plak a zubní kámen Provázaná technologie vlákniny s každým kousnutím čistí zuby a osvěžuje dech Omega-6 mastné kyseliny a vitamín E pro krásnou srst 100% Záruka Jsme si jisti, že Vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill's Science Plan chutnat. Jsme si natolik jistí, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*
      * 100% záruka spokojenosti - pokud nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, vraťte nespotřebované množství krmiva (min.70% obsahu v originálním balení) v místě zakoupení a dostanete plnou cenu zpět nebo Vám krmivo vyměníme za jiné. Doporučeno pro: Dospělé kočky ve věku 1–6 let pro ochranu proti tvorbě zubního plaku a kamene.
Nedoporučuje se pro: Koťata a březí nebo kojící kočky. Během březosti a laktace by měly být podávány granule nebo kapsičky HILL'S SCIENCE PLAN pro koťata. 
Dodatečné informace: V HILL'S zkoumáme, jak lze zlepšit zdraví chrupu omezením tvorby zubního plaku a kamene. Klinicky ověřená technologie v našich unikátních granulích Oral Care funguje jako zubní kartáček, zatímco zvíře žvýká. 
Lahodná výživa pro dlouhý a šťastný život. S každým zavrněním a každým pohlazením se svou kočkou sdílíte něco jedinečného. Abyste si společných chvilek mohli užít co nejvíce, nabízíme vám krmivo HILL'S SCIENCE PLAN. Obsahuje vysoce kvalitní ingredience a vhodné živiny, aby vaše kočka dostávala tu správnou výživu pro zdravý a šťastný život.

Naše kočičí krmiva jsou vyráběna z těch nejkvalitnějších surovin. Tyto suroviny musejí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin – požadavky vyšší, než je běžný standard.

Kromě toho můžete zlepšit život mazlíčků v útulcích. S každou koupí krmiva HILL'S SCIENCE PLAN pomáháte denně nakrmit více než 100 000 mazlíčků bez domova, 365 dní v roce.
Více se dozvíte na hillsfoodshelterlove.com
Kuře: kuře (17 %) a krůtí moučka, pivovarská rýže, kukuřičný gluten, kukuřice, živočišný tuk, celulóza, sójový olej, minerální látky, proteinový hydrolyzát, rybí tuk, vitamíny, taurin, stopové prvky a beta-karoten. S přírodním antioxidantem (směs tokoferolů).
Upřesněte detaily zboží
Přihlášený uživatel

Přihlásit se
  • Váš nákupní košík je prázdný.
Doprava ZDARMA od 800 Kč a do 50kg Veterinář radí Veterinární klinika ZOO Veterina