právě se nacházíte: Krmivo pro psy next Veterinární diety next COD-HY Allergy Management Plus 4kg

SPECIFIC COD-HY Allergy Management Plus 4kg

Krmivo pro psy


Veterinární diety


SPECIFIC


Indikace: zdravotní potíže způsobené potravní intolerancí


1024,- Kč   vč. DPH

toto zboží Vám dopravíme ZDARMA

stav skladu

Popis produktu Indikace:
Alergická dermatitida vyvolaná atopií, potravní alergií, alergií na bleší kousnutí nebo jakoukoliv kombinací těchto alergií. Gastrointestinální potíže způsobené potravní alergií anebo intolerancí. Zánětlivé onemocnění střev a kolitida. Zažívací problémy spojené s průjmem, zvracením a plynatostí způsobené malabsorpcí, maldigescí, EPI a akutní gastroenteritida. Ostatní dermatózy reagující na zvýšený obsah mastných kyselin a živin. Ostatní zánětlivé stavy reagující na zvýšený obsah mastných kyselin jako jsou kolitidy, artritidy a astma.    

Charakteristika:

Hydrolyzovaná bílkovina z lososa je vysoce stravitelná a má nízkou alergenicitu.





Unikátně vysoký obsah omega-3 mastných kyselin EPA a DHA pocházejících z rybího oleje a omega-6 mastné kyseliny GLA pocházející z brutnáku lékařského. U psů trpících atopií mohou mít tyto mastné kyseliny vliv na odpověď imunitního systému díky přirozené produkci eikosanoidů a mohou tak podpořit kůži i srst.


Kůže má svůj aktivní metabolismus a vyžaduje ke správné funkci několik důležitých živin. Zvýšený obsah vitamínů A, E, vitamínů skupiny B a dále pak zinku a selenu podporuje zdraví kůže a srsti.



Velmi vysoká kvalita a stravitelnost použitých surovin činí z krmiva vhodnou volbu zejména pro pacienty trpící průjmem pocházejícím z tenkého střeva.




Kompletní a vyvážená dieta obsahující doporučené množství živin pro pokrývající potřeby rostoucích i dospělých psů. Dieta je tím pádem vhodná i pro štěňata.




Doplňující informace
SPECIFIC™ CΩD-HY Allergen Management Plus je kompletní, vyvážená hypoalergenní dieta (založená na rýži a hydrolyzované bílkovině z lososa), obsahující unikátně vysoké množství mastných kyselin (EPA, DHA a GLA) zajišťující optimální podporu pro psy trpící potravní alergií a atopií zároveň. Vzhledem k tomu, že je nutné vyvarovat se vyvolání příznaků způsobených potravní alergií, je naprosto nezbytné, aby nebylo podáváno žádné jiné krmivo, ale pouze hypoalergenní dieta. V případě, že chtějí majitelé psů trpících potravní alergií své psy odměnit, je k tomuto účelu doporučeno použití SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats. Tyto pamlsky neobsahují žádnou jinou složku a mají tedy stejné složení jako SPECIFIC™ CΩD-HY Allergen Management Plus a je tedy nanejvýš pravděpodobné, že budou psy přijímajícími tuto dietu velmi dobře tolerovány. Kromě kladného efektu na příznaky spojené s alergickou dermatózou, může mít unikátně vysoký obsah omega-3 mastných kyselin také kladný vliv na ostatní imunitně zprostředkovaná onemocnění. U některých z nich (IBD, kolitida, artritida) může být jedním z faktorů majících na dané onemocnění vliv potravní alergie. Nízká alergenicita SPECIFIC™ CΩD-HY Allergen Management Plus tedy poskytuje v kombinaci s unikátně vysokým obsahem mastných kyselin u těchto onemocnění jedinečnou podporu. Vysoká kvalita a vysoce stravitelné ingredience, nízký obsah vlákniny a zvýšený obsah elektrolytů znamená, že dieta je též velmi vhodná pro pacienty trpící gastrointestinálními potížemi spojenými s akutními potížemi s absorpcí, maldigescí a/nebo nedostatečnou funkcí slinivky. U psů s gastrointestinálními potížemi je doporučeno rozdělit denní krmnou dávku na 3-5 porcí za den. Psyllium je rozpustná, bobtnající vláknina tvořící gel a je schopná navázat několikanásobně vyšší množství vody. Má příznivý vliv na regulaci trávení a aktivity střeva. Exokrinní pankreatická insuficience je charakterizovaná výrazně sníženou sekrecí trávicích enzymů. SPECIFIC™ CΩD-HY Allergen Management Plus je velmi snadno stravitelná dieta a je tím pádem vhodná pro pacienty trpící exokrinní pankreatickou insuficiencí. Nicméně i přesto je podávání preparátů usnadňující trávení doporučeno Záměna původních mastných kyselin v buněčných membránách za mastné kyseliny z diety SPECIFIC™ CΩD-HY Allergen Management Plus (EPA, DHA a GLA) trvá určitou dobu. Proto je třeba vyčkat až 12 týdnů, než se dostaví úplný účinek diety. Zlepšení stavu je však zpravidla patrné již po 6-8 týdnech. Dieta SPECIFIC™ CΩD-HY Allergen Management Plus je speciálně balená v ochranné atmosféře z důvodu ochrany EPA, DHA a GLA ve výrobku.
Kontraindikace
Psi trpící imunodeficiencí. Psi trpící poruchami krevní srážlivosti.
Obsah živin


Složení
Rýže, rýžová bílkovina, rybí olej, hydrolyzovaná bílkovina z lososa, sušená celulóza, minerální látky, vepřový tuk, hydrolyzovaná bílkovina (pod 10 000 Daltonů), vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), olej z brutnáku lékařského, psyllium, extrakt z rozmarýnu. Přirozené antioxidanty (tokoferoly a vitamín C).
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.

Denní krmná dávka v gramech
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech, jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.


Upřesněte detaily zboží
Přihlášený uživatel

Přihlásit se
  • Váš nákupní košík je prázdný.
Doprava ZDARMA od 800 Kč a do 50kg Veterinář radí Veterinární klinika ZOO Veterina