právě se nacházíte: Krmivo pro psy next Veterinární diety next COW-HY Allergy Management Plus 6x300g

SPECIFIC COW-HY Allergy Management Plus 6x300g

Krmivo pro psy


Veterinární diety


SPECIFIC


Indikace: zdravotní potíže vzniklé potravní intolerancí


435,- Kč   vč. DPH

stav skladu

Popis produktu Indikace:
Alergická dermatitida vyvolaná atopií, potravní alergií, alergií na bleší kousnutí nebo jakoukoliv kombinací těchto alergií. Gastrointestinální potíže způsobené potravní alergií anebo intolerancí. Zánětlivé onemocnění střev a kolitidy. Zažívací problémy spojené s průjmem, zvracením a plynatostí způsobené malabsorpcí, maldigescí, EPI a akutní gastroenteritida. Ostatní dermatózy reagující na zvýšený obsah mastných kyselin a živin. Ostatní zánětlivé stavy reagující na zvýšený obsah mastných kyselin jako jsou kolitidy, artritidy a astma.  

Vlastnosti a charakteristika krmiva


Hydrolyzovaná bílkovina z lososa je vysoce stravitelná a má nízkou alergenicitu.

Unikátně vysoký obsah omega-3 mastných kyselin EPA a DHA pocházejících z rybího oleje a omega-6 mastné kyseliny GLA pocházející z brutnáku lékařského. U psů trpících atopií mohou mít tyto mastné kyseliny vliv na odpověď imunitního systému díky přirozené produkci eikosanoidů a mohou tak podpořit kůži i srst.


Kůže má svůj aktivní metabolismus a vyžaduje ke správné funkci několik důležitých živin. Zvýšený obsah vitamínů A, E, vitamínů skupiny B a dále pak zinku a selenu podporuje zdraví kůže a srsti.
Velmi vysoká kvalita a stravitelnost použitých surovin činí z krmiva vhodnou volbu zejména pro pacienty trpící průjmem pocházejícím z tenkého střeva.
Kompletní a vyvážená dieta obsahující doporučené množství živin pro pokrývající potřeby rostoucích i dospělých psů. Dieta je tím pádem vhodná i pro štěňata.

 

 
Doplňující informace
SPECIFIC™ CΩW-HY Allergy Management Plus je kompletní, vyvážená hypoalergenní dieta (založená na rýži a hydrolyzované bílkovině z lososa), obsahující unikátně vysoké množství mastných kyselin (EPA, DHA a GLA) zajišťující optimální podporu pro psy trpící potravní alergií a atopií zároveň. Vzhledem k tomu, že je nutné vyvarovat se vyvolání příznaků způsobených potravní alergií, je naprosto nezbytné, aby nebylo podáváno žádné jiné krmivo, ale pouze hypoalergenní dieta. V případě, že chtějí majitelé psů trpících potravní alergií své psy odměnit, je k tomuto účelu doporučeno použití SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats. Kromě vepřového tuku tyto pamlsky neobsahují žádnou jinou složku a mají tedy stejné složení jako SPECIFIC™ CΩW-HY Allergen Management Plus a je tedy nanejvýš pravděpodobné, že budou psy přijímajícími tuto dietu velmi dobře tolerovány. Kromě kladného efektu na příznaky spojené s alergickou dermatózou, může mít unikátně vysoký obsah omega-3 mastných kyselin také kladný vliv na ostatní imunitně zprostředkovaná onemocnění. U některých z nich (IBD, kolitida, artritida) může být jedním z faktorů majících na dané onemocnění vliv potravní alergie. Nízká alergenicita SPECIFIC™ CΩW-HY Allergen Management Plus tedy poskytuje v kombinaci s unikátně vysokým obsahem mastných kyselin u těchto onemocnění jedinečnou podporu. Vysoká kvalita a vysoce stravitelné ingredience, nízký obsah vlákniny a zvýšený obsah elektrolytů znamená, že dieta je též velmi vhodná pro pacienty trpící gastrointestinálními potížemi spojenými s akutními potížemi s absorpcí, maldigescí a/nebo nedostatečnou funkcí slinivky. U psů s gastrointestinálními potížemi je doporučeno rozdělit denní krmnou dávku na 3-5 porcí za den. Psyllium je rozpustná, bobtnající vláknina tvořící gel a je schopná navázat několikanásobně vyšší množství vody. Má příznivý vliv na regulaci trávení a aktivity střeva. Exokrinní pankreatická insuficience je charakterizovaná výrazně sníženou sekrecí trávicích enzymů. SPECIFIC™ CΩW-HY Allergen Management Plus je velmi snadno stravitelná dieta a je tím pádem vhodná pro pacienty trpící exokrinní pankreatickou insuficiencí. Nicméně i přesto je podávání preparátů usnadňující trávení doporučeno. Záměna původních mastných kyselin v buněčných membránách za mastné kyseliny z diety SPECIFIC™ CΩW-HY Allergen Management Plus (EPA, DHA a GLA) trvá určitou dobu. Proto je třeba vyčkat až 12 týdnů, než se dostaví úplný účinek diety. Zlepšení stavu je však zpravidla patrné již po 6-8 týdnech.
Kontraindikace:
Psi trpící imunodeficiencí. Psi trpící poruchami krevní srážlivosti.
Složení:
Rýže, rýžová bílkovina, hydrolyzovaná bílkovina z lososa, rybí olej, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), minerální látky, slunečnicový olej, sušená celulóza, psyllium, olej z brutnáku lékařského, dextróza, xylóza.
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.

Obsah živin:


Denní krmná dávka v gramech:
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech, jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.


Upřesněte detaily zboží
Přihlášený uživatel

Přihlásit se
  • Váš nákupní košík je prázdný.
Doprava ZDARMA od 800 Kč a do 50kg Veterinář radí Veterinární klinika ZOO Veterina