právě se nacházíte: Veterinární masti next Veterinární masti next ung 1kg

MASTIVET FORTE ung 1kg

Veterinární masti


Veterinární masti


MASTIVET FORTE


Přípravek zvyšuje prokrvení pokožky a tím podporuje ve tkáních procesy vedoucí k rychlejšímu vstřebání patologických změn. Vyvolává pocit tepla, což vede k utlumení pocitu bolesti. Používá se při akutních i chronických zánětech mléčné žlázy, otocích, abscesech, nekrózách kůže, zhmožděninách, odřeninách, na otlaky od postrojů a při zánětech kloubů a šlach. Přípravek je bez ochranných lhůt.
PROSÍME ZÁKAZNÍKY, POKUD BUDOU OBJEDNÁVAT VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ MASTÍ, OBJEDNÁVEJTE NÁSOBKY OSMNÁCTI - Z DŮVODŮ LEPŠÍHO BALENÍ A BEZPEČNĚJŠÍ PŘEPRAVY V ORIGINÁLNÍCH KRABICÍCH. DĚKUJEME


455,- Kč   vč. DPH

stav skladu

Popis produktu Použití:
Zvyšuje prokrvení pokožky a urychluje průběh zánětu nebo vstřebání otoku; vyvolává pocit tepla, což vede k utlumení pocitu bolesti. Používá se při zánětech mléčné žlázy, otocích, abscesech, nekrózách kůže, zhmožděninách, odřeninách. Na otlaky od postrojů a pří zánětech kloubů a šlach.
Upozornění:
Nepoužívat v případě přecitlivělosti na účinnou(é) látku(y), nebo na některou z pomocných látek. Přípravek je bez ochranných lhůt. Uchovávejte mimo dosah dětí, neužívat vnitřně.
Nežádoucí účinky:
Přípravek je všeobecně velmi dobře snášen. V případě přecitlivělosti na některou složku mohou vzniknout alergické reakce.
Dávkování a způsob podání:
Veterinární přípravek vtíráme do kůže vemene nebo jiných léčených míst několikrát denně do odstranění problému.
Uchovávání:
Uchovávat při teplotě 15-25 oC
Balení: 1000g
Upřesněte detaily zboží