právě se nacházíte: Krmivo pro kočky next Granule pro kočky next Feline Adult Perfect Weight 7kg

HILL'S Feline Adult Perfect Weight 7kg

Krmivo pro kočky


Granule pro kočky


HILL'S


HILL'S SCIENCE PLAN Perfect Weight granule pro kočky poskytují lahodnou, průlomovou výživu pro kontrolu hmotnosti s klinicky ověřenou technologií.


1021,- Kč   vč. DPH

toto zboží Vám dopravíme ZDARMA

stav skladu

Popis produktu HILL'S SCIENCE PLAN Perfect Weight granule pro kočky poskytují lahodnou, průlomovou výživu pro kontrolu hmotnosti s klinicky ověřenou technologií.
Bezpečný a efektivní úbytek hmotnosti s viditelnými výsledky Podporuje dlouhodobé udržení zdravé hmotnosti Prebiotická vláknina pro šetrné zažívání 100% Záruka Jsme si jisti, že Vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill's Science Plan chutnat. Jsme si natolik jistí, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*
      * 100% záruka spokojenosti - pokud nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, vraťte nespotřebované množství krmiva (min.70% obsahu v originálním balení) v místě zakoupení a dostanete plnou cenu zpět nebo Vám krmivo vyměníme za jiné. Doporučeno pro: Dospělé kočky od 1 roku věku, včetně koček méně aktivních, kastrovaných nebo jinak náchylných k nadváze.
Nedoporučuje se pro: Koťata a březí nebo kojící kočky. Během březosti a laktace by měly být podávány granule nebo kapsičky HILL'S SCIENCE PLAN pro koťata. 
Dodatečné informace: V HILL'S zkoumáme již přes deset let, jak výživa ovlivňuje funkci buněk. Zjistili jsme, že organismus štíhlého zvířete funguje jinak než organismus zvířete s nadváhou. Naše složení s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny obohacené o L-karnitin a kokosový olej podporuje zvířecí metabolismus a napomáhá ke zdravé tělesné hmotnosti.
Lahodná výživa pro dlouhý a šťastný život. S každým zavrněním a každým pohlazením se svou kočkou sdílíte něco jedinečného. Abyste si společných chvilek mohli užít co nejvíce, nabízíme vám krmivo HILL'S SCIENCE PLAN. Obsahuje vysoce kvalitní ingredience a vhodné živiny, aby vaše kočka dostávala tu správnou výživu pro zdravý a šťastný život.

Svá kočičí krmiva vyrábíme ve vlastních zařízeních a používáme suroviny nejvyšší kvality. Tyto suroviny musejí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin – požadavky vyšší, než je běžný standard.

Kromě toho můžete zlepšit život mazlíčků v útulcích. S každou koupí krmiva HILL'S SCIENCE PLAN pomáháte denně nakrmit více než 100 000 mazlíčků bez domova, 365 dní v roce.
Více se dozvíte na hillsfoodshelterlove.com
S kuřetem: kuřecí (16 %) a krůtí moučka, pivovarská rýže, kukuřičný gluten, celulóza, rajčatové výlisky, sušená řepná dužina, lněné semínko, živočišný tuk, kokosový olej, proteinový hydrolyzát, minerální látky, sušená mrkev, vitamíny, taurin, stopové prvky a beta-karoten. S přírodním antioxidantem (směs tokoferolů).
Upřesněte detaily zboží
Přihlášený uživatel

Přihlásit se
  • Váš nákupní košík je prázdný.
Doprava ZDARMA od 800 Kč a do 50kg Veterinář radí Veterinární klinika ZOO Veterina